Menu

  Infolinka +420 596 633 746

Instalace a servis

Instalace - ověření rozmístění antén bezpečnostního systému
Instalace - příprava
Instalace - vrtání kotvících otvorů

Protože je každá instalace bezpečnostního systému víceméně originál, začíná vše zpravidla prezentací a ověřením funkce bezpečnostního systému přímo na prodejně. Zákazník tak má možnost se blíže seznámit s vlastnostmi RF i AM technologie a rovněž je zkonzultováno ideální umístění bezpečnostních bran a příslušenství, vzhledem ke konkrétní dispozici prodejny. Následuje příprava, montáž a spuštění bezpečnostního systému. Zaškolení personálu na prodejně pro správné používání a umisťování bezpečnostních etiket na zboží je samozřejmostí.

Součástí každé zakázky je též zajištění pravidelné údržby a servisu. Vysoce kvalifikovaní montážní/servisní pracovníci využívají nejmodernější technické prostředky, měřicí zařízení a technologické postupy. Bezpečnostní systémy je možné on-line monitorovat, detekovat poruchové stavy a v případě potřeby provést úpravu parametrů systému dle aktuálních požadavků.

V rámci realizace údržby se provádí komplexní servis prostřednictvím preventivní a korektivní údržby, opravy a hodnocení stavu zařízení včetně zajištění dodávek náhradních dílů.